تبلیغات
سربازان گمنام امام زمان (عج)

سربازان گمنام امام زمان (عج)
 
به وبلاگ گمنامان خوش آمدید.
نظر سنجی
کدام یک از نهادهای نظامی را دوست دارید؟
لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک
ختصاصی/ سردار همدانی: بسیج هرگز در زمین دشمن بازی نخواهد کرد


سپاه نیوز: فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ گفت: بسیج به دنبال زمین بازی برای دشمنان است وبسیجیان هرگز در زمین دشمن بازی نخواهند کرد.
به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ "حسین همدانی" در پاسخ به این سوال که رویکرد جدید بسیج پس از فرمایشات اخیر رهبر انقلاب چه خواهد بود، افزود: دهه سوم انقلاب، دهه رشد و بلوغ بسیجیان می باشد. 
وی تصریح کرد: وقتی رهبر انقلاب مقابله با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم را اعلام کردند، این بسیجیان بودند که جان کلام ایشان را درک کرده و حتی بهتر از کسانی که در زمره نخبگان و خبرگان جامعه بودند، از رهبر خود پیروی کردند.
سردار همدانی همچنین با تاکید بر این که بسیجیان این شعار "ما اهل کوفه نیستم، علی تنها بماند" را سرلوحه زندگی خود قرار داده اند، خاطر نشان ساخت: بسیجیان به درستی در میدان عمل و کارزار انقلاب، راه را از بیراه شناختند، با کمک عمارها و ابوذرهای زمان توانستند ملت ایران را کمین گاه های دشمنان انقلاب به سلامت عبور دهند.
وی تصریح کرد :بسیج در دهه چهارم در چارچوب تدابیر و رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب با تشکیل بسیج دهها میلیونی، زمینه هرگونه تهدیدی علیه کشور و نظام اسلامی رابطور کامل از دشمن سلب خواهد کرد.
فرمانده سپاه تهران بزرگ ادامه داد: در رویکرد جدید به دنبال این هستیم که بسیج دهها میلیونی را تشکیل دهیم و آرزوی امام (ره) و رهبر انقلاب را پس از 30 سال از تشکیل نظام اسلامی، محقق سازیم.
وی با اشاره به اینکه هنوز به خواست بنیانگذار کبیر انقلاب درخصوص تشکیل بسیج بیست میلیونی دست نیافته ایم، گفت: اما با رویکرد جدید، نه فقط بسیج میلیونی را تشکیل می دهیم بلکه به تشکیل بسیج دهها میلیونی در دو تشکل بزرگ "مردمی" و "نهاد مردم پایه" دست خواهیم یافت.
همدانی خاطر نشان کرد: اگر این اتفاق رخ دهد، دیگر نگران تهدید دشمنان نخواهیم بود و آثار مثبت آن از قبل نیز بیشتر نمایان خواهد شد.
**هجمه های دشمن بر علیه بسیج عملکرد صحیح ما را نشان می دهد
وی همچنین در بخش دیگر از سخنان خود و در پاسخ به این سوال که هجمه های دشمنان را علیه بسیج که هر از چندگاهی رخ می دهد را چگونه ارزیابی می کنید، گفت: هر زمان که به بسیج حمله می شود، می فهمیم که کار و عملکردمان صحیح است و زمانیکه مورد هجوم دشمن قرار نمی گیریم نتیجه گیری می کنیم که عملکردمان درست نبوده و مورد قبول دشمنان واقع شده ایم.
فرمانده سپاه تهران بزرگ با تاکید بر اینکه هر زمان منافع دشمنان را مورد تهدید قرار دادیم و مانع رسیدن آنها به اهدافشان شده ایم، استکبار شروع به حمله علیه ما می کند، خاطر نشان کرد: از امام (ره) آموخته ایم که فرمودند: " هر موقع که دشمن از شما تعریف کرد به رفتار انقلابی و مسلمان بودن خود شک کنید" درمی یابیم که اگر آنها به ما حمله نکنند ما باید به بسیجی بودن خود شک کنیم.
وی ادامه داد: اگر دشمنان علیه بسیجیان موضع گیری خصمانه کردند، هرگز به دنبال عکس العمل نشان دادن نیستیم زیرا راهبرد بسیج این است که همیشه عامل باشد وبه گونه ای عمل کندکه زمین بازی را ما تعریف کنیم تا دشمن را وارد زمین خود کرده و با قوانین ما بازی کنند.
سردار همدانی در پایان تاکید کرد: بسیجیان هرگز به دنبال بازی در زمین دشمن نخواهند بود.
انتهای خبر/05 
    [ یکشنبه 21 اسفند 1390 ] [ 10:47 ق.ظ ] [ سرباز گمنام امام زمان(عج) ]
درباره وبلاگ

این وبلاگ جهت مقابله با وبلاگهاوسایت هایی که هدف بد جلوه نشان دادن بسیج وبسیجی وسپاه وسپاهی را دارند راه اندازی شده است.امید است بایاری شما به اهداف این وبلاگ دست یابیم.
___________________________
کسانی که قصد همکاری دارند می توانند به من ایمیل بزنند.(فقط در زمینه وبلاگ)
vaja00313@gmail.com
یاعلی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
1
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
                    1