تبلیغات
سربازان گمنام امام زمان (عج)

سربازان گمنام امام زمان (عج)
 
به وبلاگ گمنامان خوش آمدید.
نظر سنجی
کدام یک از نهادهای نظامی را دوست دارید؟
لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک

با تلاش بی وقفه سربازان گمنام امام زمان (عج)
ترور یكی از خدمتگزاران دولت خنثی شد


به دنبال پیگیری اطلاعاتی و تلاش مستمر سربازان گمنام امام زمان (عج) توطئه ی طراحی شده ی بیگانگان برای ترور یکی از مسئولان نظام خنثی شد .

 

وزارت اطلاعات اعلام کرد : ب


راساس اسناد و مدارک کشف شده ، تروریستهای مزدور قصد داشتند با طراحی و هدایت سازمان جاسوسی آمریکا در ادامه ی اغتشاشات و فتنه ای ، که پس از انتخابات ریاست جمهوری به وجود آمد ، باهدف القای فضای ناامنی و ایجاد درگیری میان جناحهای مختلف سیاسی ، ۱ چهره ی سیاسی نظام را ترور کنند .

بنابر اطلاعات به دست آمده ، تروریستها درصدد بودند اولین بار در روز رای اعتماد مجلس شورای اسلامی به وزیران پیشنهادی دولت دهم و چند روز پیش ، در آستانه ی سالروز حماسه 13 آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی ، یکی از خدمتگزاران دولت را هدف قرار دهند .

سربازان گمنام امام زمان (عج) در عملیات گسترده و ضربتی موفق شدند ضمن شناسایی و دستگیری ۵ تروریست ، مقادیری سلاح جنگی و مهمات به همراه صداخفه کن و تجهیزات ارتباطی و فنی را کشف و ضبط کنند .

وزارت اطلاعات به ملت شهید پرور ایران اطمینان داد که فرزندان گمنام این مرز و بوم همواره با اقتدار و هوشیاری کامل از دستاوردهای انقلاب اسلامی پاسداری می کنند و ضمن حفاظت از امنیت مردم و نظام ، مزدوران و فتنه گران را به دست عدالت می سپارند .

طبقه بندی: اخباروزارت اطلاعات،
[ یکشنبه 21 اسفند 1390 ] [ 09:03 ب.ظ ] [ سرباز گمنام امام زمان(عج) ]
درباره وبلاگ

این وبلاگ جهت مقابله با وبلاگهاوسایت هایی که هدف بد جلوه نشان دادن بسیج وبسیجی وسپاه وسپاهی را دارند راه اندازی شده است.امید است بایاری شما به اهداف این وبلاگ دست یابیم.
___________________________
کسانی که قصد همکاری دارند می توانند به من ایمیل بزنند.(فقط در زمینه وبلاگ)
vaja00313@gmail.com
یاعلی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
1
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
                    1