تبلیغات
سربازان گمنام امام زمان (عج)

سربازان گمنام امام زمان (عج)
 
به وبلاگ گمنامان خوش آمدید.
نظر سنجی
کدام یک از نهادهای نظامی را دوست دارید؟
لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک
امام جمعه بندرعباس:


جامعه ای که در آن امر به معرف و نهی از منکر رعایت شود مورد رحمت خدا است

سپاه نیوز: آیت الله نعیم آبادی گفت:اسلام برای حل مشکلات فردی واجتماعی واجبهایی را قرار داده است تا انسانها با رعایت کردن آنها دچار مشکلات نشوند .
به گزارش سپاه نیوز؛ وی در جمع کارکنان سپاه امام سجاد (ع) با بیان اینکه همه انسانها در مسئله امر به معروف و نهی از منکر نسبت به یکدیگر وظیفه دارند اظهار داشت: جامعه ای که در آن امر به معروف و نهی از منکر رعایت گردد و نماز بیا داشته شود و خمس پرداخت گردد مورد رحمت خدا است. 
امام جمعه بندر عباس خاطر نشان کرد: با رعایت امر به معروف و نهی از منکر سایر واجب ها نیز خود به خود رعایت می‌شود.
و ی تاکید نمود:در جامعه باید ابتدا امر به معروف صورت پذیرد زیرا خداوند در قرآن نیزابتدا به امر به معروف سفارش نموده است.
نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان بیان داشت:برای انجام وظیفه امر به معروف و نهی از منکر ابتدا باید معروف و منکر ها را خوب بشناسیم تا بشود به وظیفه خودمان در قبال این واجب به نحو مطلوب انجام دهیم در اغیر این صورت به خطا میرویم.
وی به منکر هایی که در جامعه به معروف و معروفهایی که به منکر تبدیل شده اند اشاره کرد و گفت:معروفهایی که در جامعه ازبین رفته اند را باید احیا نمود و منکرهایی که به معروف تبدیل شده اند را باید ازبین برد.
آیت الله نعیم ابادی خاطر نشان کرد: اگر انسانها قیدهایی که در زندگی برای خود قرار داده اند را کنار بگذارند و خود را گرفتار مسائل فرعی نکنند میتوانند آـزاد انه و راحت زندگی کنند.
در این مراسم همچنین یکی از قضات دادگستری بندرعباس راجع به امر به معروف و نهی از منکر ازدیدگاه قانون و مقررات توضیحاتی ارائه نمودند. 
انتهای خبر/05 
    [ یکشنبه 21 اسفند 1390 ] [ 11:13 ق.ظ ] [ سرباز گمنام امام زمان(عج) ]
درباره وبلاگ

این وبلاگ جهت مقابله با وبلاگهاوسایت هایی که هدف بد جلوه نشان دادن بسیج وبسیجی وسپاه وسپاهی را دارند راه اندازی شده است.امید است بایاری شما به اهداف این وبلاگ دست یابیم.
___________________________
کسانی که قصد همکاری دارند می توانند به من ایمیل بزنند.(فقط در زمینه وبلاگ)
vaja00313@gmail.com
یاعلی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
1
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
                    1