تبلیغات
سربازان گمنام امام زمان (عج)

سربازان گمنام امام زمان (عج)
 
به وبلاگ گمنامان خوش آمدید.
نظر سنجی
کدام یک از نهادهای نظامی را دوست دارید؟
لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک
شرایط استخدام در وزارت اطلاعات
آیا می‌دانید یكی از شرایط ورود به خدمت در وزارت اطلاعات «اعتقاد و التزام عملی به ولایت مطلقه فقیه و مقام رهبری» می‌باشد.

آیا می‌دانید بر اساس ماده 8 قانون استخدامی وزارت اطلاعات یكی از شرایط ورود به خدمت در وزارت اطلاعات «عدم عضویت یا وابستگی به احزاب و گروه‏ها و سازمان‌های سیاسی» می‌باشد.

آیا می‌دانید بر اساس ماده 8 قانون استخدامی وزارت اطلاعات یكی از شرایط ورود به خدمت در وزارت اطلاعات «التزام عملی به مبانی و احكام اسلامی و قوانین جمهوری اسلامی ایران و رعایت موازین اخلاق اسلامی» می‌باشد.

آیا می‌دانید بر اساس ماده 8 قانون استخدامی وزارت اطلاعات یكی دیگر از شرایط ورود به خدمت در وزارتاطلاعات «داشتن حسن شهرت و سابقه از نظر اعتقادات، تعهد و صداقت، امانت‌داری، رازداری، دلسوزی و حسن خلق» می‌باشد.

آیا می‌دانید بر اساس ماده 74 قانون استخدام وزارت اطلاعات «قبول هرگونه هدیه ،نشان از بیگانگان و معامله با آن‏ها جز با اطلاع مسئولان ذی‏ربط و بنا به وظایف اداری ممنوع است».

آیا می‌دانید بر اساس ماده 76 قانون استخدامی وزارت اطلاعات «ازدواج مستخدمین وزارتخانه با اتباع بیگانه، یا كسانی كه قبلاً به تابعیت ایران در آمده‌اند، ممنوع است».
 
آیا می‌دانید بر اساس ماده 78 قانون استخدامی وزارت اطلاعات «مستخدمین وزارتخانه حق عضویت و وابستگی به احزاب و گروه‏های سیاسی را ندارند».

آیا می‌دانید بر اساس تبصره 2 ماده 78 قانون استخدامی وزارت «مستخدمین وزارتخانه حق هیچگونه موضع‌گیری له یا علیه احزاب و گروه‏های سیاسی در مجامع عمومی به گونه‌ای كه باعث تأیید یا تكذیب آن‏ها شود را ندارند».

آیا می‌دانید رسیدگی به تخلفات اداری كاركنان وزارت اطلاعات همانند سایر كاركنان دولت در هیأت رسیدگی به تخلفات اداری وزارتخانه انجام می‌شود! و در این رابطه بین كاركنان وزارت اطلاعات و سایر كاركنان دولت تفاوتی وجود ندارد؟ 

آیا می‌دانید دانشكده اطلاعات همه ساله از طریق آزمون سراسری دانشجوی تمام وقت در مقطع كارشناسی می‌پذیرد.طبقه بندی: اخباروزارت اطلاعات،
[ دوشنبه 10 مهر 1391 ] [ 01:48 ب.ظ ] [ سرباز گمنام امام زمان(عج) ]
نمایش نظرات 1 تا 30
درباره وبلاگ

این وبلاگ جهت مقابله با وبلاگهاوسایت هایی که هدف بد جلوه نشان دادن بسیج وبسیجی وسپاه وسپاهی را دارند راه اندازی شده است.امید است بایاری شما به اهداف این وبلاگ دست یابیم.
___________________________
کسانی که قصد همکاری دارند می توانند به من ایمیل بزنند.(فقط در زمینه وبلاگ)
vaja00313@gmail.com
یاعلی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
1
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
                    1