تبلیغات
سربازان گمنام امام زمان (عج)

سربازان گمنام امام زمان (عج)
 
به وبلاگ گمنامان خوش آمدید.
نظر سنجی
کدام یک از نهادهای نظامی را دوست دارید؟
لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک
اطلاعات و امنیت در وصیت‌نامه سیاسی الهی رهبر كبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی‌(ره)


1.       آیا می‌دانید؟ حضرت امام در این وصیت نامه در باره مراقبت و هشیاری فرموده‌اند:
«باید با هوشیاری مراقب باشید و با احساس اولین قدم نفوذی به مقابله برخیزید و به آنان مهلت ندهید، خدایتان یار و نگهدار باشد.

2.       آیا می‌دانید؟ بنیان‌‌گذار فقید جمهوری اسلامی ایران در باره چگونگی مأیوس نمودن كفار و منافقان فرمودند:
«توصیه اینجانب به مسلمین و خصوص ایرانیان به ویژه در عصر حاضر آن است كه در مقابل این توطئه‌ها عكس‌العمل نشان داده و انسجام و وحدت خود به هر راه ممكن افزایش دهند و كفار و منافقان را مأیوس نمایند».

3.       آیا می‌دانید؟ حضرت امام خمینی رضوان‌الله تعالی علیه، به تمام ملت عزیز ایران در وصیت‌نامه خود توصیه به حفاظت و پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی فرموده‌اند:
«اما به ملت عزیز ایران توصیه می‌كنم كه نعمتی كه با جهاد عظیم خودتان و خون جوانان برومندتان به دست آوردید همچون عزیزترین امور، قدرش را بدانید و از آن حفاظت و پاسداری نمایید».

4.       آیا می‌دانید؟ نقش پاسداران امنیت و آرامش امت شریف ایران در بیان امام چنین است؟
«همین جوانان فداكار عزیزند كه شب‌ها بیدارند تا خانواده‌ها با آرامش استراحت كنند. خدایشان یارد و مددكار باد.

5.       آیا می‌دانید؟ حضرت امام خمینی‌ در وصیت‌نامه سیاسی و الهی خود سران و اعضای گروهك‌ها چنین نصیحت كرده است؟
نصیحت و وصیت من به گروهها و گروهك‌ها و اشخاصی كه در ضدیت با ملت و جمهوری اسلامی و اسلام فعالیت می‌كنند، اول به سران آنان در خارج و داخل، آن است كه تجربه طولانی به هر كه اقدامی كردید و به هر توطئه‌ای كه دست زدید و به هر كشور و مقامی كه توسل پیدا كردید، به شماها كه خود را عالم و عاقل می‌دانید باید آموخته باشند كه مسیر یك ملت فداكار را نمی‌شود با دست زدن به ترور و انفجار و بمب و دروغ‌پردازی‌های بی‌سر و پا و غیر حساب شده منحرف كرد و هرگز هیچ حكومت و دولتی را نمی‌توان با این شیوه‌های غیر انسانی و غیر منطقی ساقط نمود.

6.       آیا می‌دانید؟ بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران در رابطه با افراد مخالف جمهوری اسلامی ایران فرمودند؟ «دست از این كارهای بی‌فایده و غیر عاقلانه بردارید و گول جهانخواران را نخورید و در هر جا هستید اگر به جنایتی دست نزدید، به میهن خود و دامن اسلام برگردید و توبه كنید كه خداوند ارحم‌الراحمین است و جمهوری اسلامی و ملت از شما ان‌شاءالله می‌گذرند و اگر دست به جنایتی زدید كه حكم خداوند تكلیف شما را معین كرده، باز از نیمه راه برگشته و توبه كنید و اگر شهامت دارید تن به مجازات داده و با این عمل خود را از عذاب الیم خداوند نجات دهید و الا در هر جا هستید عمر خود را بیش از این هدر ندهید و به كار دیگر مشغول شوید كه صلاح در آن است».

7.       آیا می‌دانید؟ حضرت امام خمینی همواره فریب‌خوردگان گروهك‌های مزدور را به توبه و بازگشت و جبران مافات دعوت می‌فرمودند و در وصیت‌نامه سیاسی الهی با صحبت پدرانه و عاشقانه چنین فرمودند: «تا چه وقت و برای چه گوش به فرمان اشخاصی هستید كه جز نفع شخصی خود فكر نمی‌كنند و در آغوش و پناه ابرقدرتها باملت خود در ستیز هستند و شما را فدای مقاصد شوم و قدرت طلبی خویش می‌نمایند؟ شما در این سالهای پیروزی انقلاب دیدید كه ادعای آنان با رفتار و عملشان مخالف است و ادعاها فقط برای فریب جوانان صاف‌دل است و می‌دانید كه شما قدرتی در مقابل سیل خروشان ملت ندارد و كارهایتان جز به ضرر خودتان و تباهی عمرتان نتیجه‌ای ندارد. من تكلیف خود را كه هدایت است ادا كردم و امید است به این نصیحت كه پس از مرگ من به شما می‌رسد و شائبه قدرت طلبی در آن نیست، گوش فرا دهید و خود را از عذاب الیم الهی نجات دهید. خداوند منان شما را هدایت فرماید و صراط مستقیم را به شما بنماید.

8.       آیا می‌دانید؟ بنیان‌گذار فقید جمهوری اسلامی ایران، بیداری اسلامی را سال‌ها پیش‌بینی نموده بودند؟ «اكنون ملت‌های محروم جهان بیدار شده‌‌اند و طولی نخواهد كشید كه این بیداری‌ها به قیام و نهضت و انقلاب انجامیده و خود را از تحت سلطه ستمگران مستكبر نجات خواهند داد و شما مسلمانان پای‌بند به ارزش‌های اسلامی می‌بینید كه جدایی و انقطاع از شرق و غرب بركات خود را دارد و نشان می‌دهد و مغزهای متفكر بومی به كار افتاده به سوی خودكفایی پیشروی می‌كند و آنچه كارشناسان خائن غربی و شرقی برای ملت ما محال جلوه می‌دادند، امروز به طور چشمگیری با دست و فكر ملت انجام گرفته و ان‌شاءاله تعالی در دراز مدت انجام خواهد گرفت و صد افسوس كه این انقلاب دیر تحقق پیدا كرد و لا اقل در اول سلطنت جابرانه كثیف محمدرضا تحقق نیافت و اگر شده بود ایران غارت زده غیر از این ایران بود.

9.       آیا می‌دانید؟ حضرت امام در رابطه با نقش آمریكا با  آیا نمی‌دانید؟ چنین فرمودند: «آیا نمی‌دانید كه كشور اسلامی در آن زمان (پهلوی) یك پایگاه نظامی برای آمریكا بود و با آن، عمل یك مستعمره می‌كردند. از مجلس تا دولت و قوای نظامی در قبضه آنان بود و مستشاران و صنعتگران متخصصان آنان با این ملت و ذخائر آن چه می‌كردند؟

10.    آیا می‌دانید؟ حضرت روح‌الله خمینی خطاب به تمام مستضعفان جهان و كشورهای اسلامی چنین فرمانی داده‌اند؟
«و شما ای مستضعفان جهان و ای كشورهای اسلامی و مسلمانان جهان بپا  خیزید و حق را با چنگ و دندان بگیرید و از هیاهوی تبلیغاتی ابرقدرت‌ها و عمال سر سپرده آنان نترسید و حكام جنایتكار كه دسترنج شما را به دشمنان شما و اسلام عزیز تسلیم می‌كنند از كشور خود برانید و خود و طبقات خدمتگزار متعهد زمام امور را به دست بگیرید و همه در زیر پرچم اسلام مجتمع و با دشمنان اسلام و محرومان جهان به دفاع برخیزید و به سوی یك دولت اسلامی با جمهوری‌های آزاد و مستقل به پیش روید كه با تحقق آن همه مستكبران جهان را به جای خود خواهید نشاند و همه مستضعفان را به امامت و وراثت ارض خواهید رساند. به امید آن روز كه خداوند تعالی وعده فرموده است.

11.   آیا می‌دانید؟ قائد اعظم حضرت امام خمینی‌ در مورد بیداری و هشیاری و خنثی كردن توطئه‌ها چنین فرمودند: «باید ملت بیدار وهشیار ایران با دید اسلامی این توطئه‌ها را خنثی نمایند و گویندگان و نویسندگان متعهد به كمك ملت برخیزند و دست شیاطین توطئه‌گر را قطع نمایند.

12.   آیا می‌دانید ؟ حضرت امام خمینی از خدمات سربازان گمنام وزارت اطلاعات در تاریخ 14/4/1366 چنین تجلیل فرمودند:
«با تشكر از زحمات اعضای محترم وزارت اطلاعات، این سربازان گمنام امام زمان  كه در جنگ با ایادی استكبار در داخل كشور صدمات بسیار دیده‌اند و از طعن و لعن ضد انقلاب و اغفال شده‌ها نرنجیده و وظیفه اسلامی میهنی خود رانجام می‌دهند.

13.   آیا می‌دانید؟ بنیان‌گذار فقید جمهوری اسلامی ایران سربازان گمنام وزارت اطلاعات را در تاریخ 19/11/1363 چنین دعا فرمودند:
«بارالها! این عزیزان مجاهد فی سبیل‌الله را برای ملت ما حفظ فرما و به شهدای آنان رحمت به بستگان آنان خصوصاً مادران و پدران و همسران آنان صبر و خیر و بركت عنایت فرما و از خداوند متعال توفیق سعادت و سلامت شما را خواستارم. امیدوارم حضرت ولی‌عصر پشتیبان شماباشد».طبقه بندی: کلام ولایت، سیاسی،
[ دوشنبه 19 فروردین 1392 ] [ 09:40 ب.ظ ] [ سرباز گمنام امام زمان(عج) ]
درباره وبلاگ

این وبلاگ جهت مقابله با وبلاگهاوسایت هایی که هدف بد جلوه نشان دادن بسیج وبسیجی وسپاه وسپاهی را دارند راه اندازی شده است.امید است بایاری شما به اهداف این وبلاگ دست یابیم.
___________________________
کسانی که قصد همکاری دارند می توانند به من ایمیل بزنند.(فقط در زمینه وبلاگ)
vaja00313@gmail.com
یاعلی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
1
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
                    1