تبلیغات
سربازان گمنام امام زمان (عج)

سربازان گمنام امام زمان (عج)
 
به وبلاگ گمنامان خوش آمدید.
نظر سنجی
کدام یک از نهادهای نظامی را دوست دارید؟
لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک

دانشكده‌ اطلاعات‌ وابسته‌ به‌ وزارت‌ اطلاعات‌                                             دانشكده‌ اطلاعات‌ وابسته‌ به‌ وزارت‌ اطلاعات‌ دانشجویان‌ خود را از بین‌ داوطلبان‌ علاقه‌مند گروههای‌ آزمایشی‌ 4،3.2،1 (زیر گروه 2)و 5 (زیر گروه 2)كه‌ واجد شرایط و ضوابط اختصاصی‌ دانشكده‌ مذكور باشند، به‌ نسبت‌متقاضیان‌ در هریك‌ از گروههای‌ آزمایشی‌ مذكور انتخاب‌ می‌نماید. 

جدول‌ شماره‌ 76 - دانشكده‌ اطلاعات‌ وابسته‌ به‌ وزارت‌ اطلاعات

4

2734

مدیریت

-

60

-

مرد

كارشناسی‌

گرایش‌مدیریت‌اطلاعات‌و ارتباطات‌

5

2735

علوم‌ سیاسی‌ 

-

60

-

مرد

كارشناسی‌

گرایش‌ مطالعات‌ امنیتی

‌6

2736

علوم‌ اجتماعی‌

-

60

-

مرد

كارشناسی

‌ گرایش‌ مطالعات‌ امنیتی‌

 

شرایط وضوابط عمومی‌ واختصاصی‌ دانشكده‌ اطلاعات‌ وابسته‌ به‌ وزارت‌ اطلاعات‌

1-متدین‌ به‌ دین‌ مبین‌ اسلام‌2- تابعیت‌ جمهوری‌ اسلامی‌ ایران‌ ، داشتن‌ اعتقاد و التزام‌ عملی‌ به‌ ولایت‌ فقیه‌ و نظام‌ جمهوری‌ اسلامی‌ ایران‌ 3- احراز صلاحیت‌ برابر ضوابط گزینش‌ وزارت‌اطلاعات 4- برخورداری‌ از سلامت‌ روانی‌ و جسمی‌ به‌ تشخیص‌ مراجع‌ پزشكی‌ وزارت‌ اطلاعات 5- داوطلبان‌ نبایستی‌ در استخدام‌ و متعهد به‌ سازمان‌ یا وزارتخانه‌ای‌ باشند 6- حداكثر سن‌ برای‌داوطلبان‌ 25 سال‌ تمام‌ تا مورخ‌ 31/6/89 می‌باشد، تبصره‌ - حداكثر مدت‌ 2 سال‌ خدمت‌ نظام‌ وظیفه‌ عمومی‌ و مدت حضور داوطلبانه در دفاع مقدس داوطلبان به حداكثر سن آنان اضافه می‌شود 7- درصورتی‌ كه‌ پذیرفته‌ شدگان‌ از تحصیل‌ انصراف‌ دهند باید خسارت‌ مالی‌ ناشی‌ از گزینش‌ و تحصیل‌ رابپردازند 8- دانشكده‌ برای‌ دانشجویان‌ مجرد خوابگاه‌ تهیه‌ نموده‌ و تسهیلات‌ ایاب‌ و ذهاب‌ را برای‌ كلیه‌ دانشجویان‌ فراهم‌ خواهد نمود 9- تحصیل‌ در دانشكده‌ اطلاعات‌ تمام‌ وقت‌ است‌ (42 ساعت تحصیل و تحقیق) و دو سال آغاز تحصیل به صورت شبانه‌روزی می‌باشد 10- دانشجویان‌درطول‌ مدت‌ تحصیل‌ ملزم‌ به‌ فراگیری‌ یكی‌ از زبانهای‌ زنده‌ دنیا می‌باشند11- به‌ دانشجویان‌ پس‌ از اتمام‌ مدت‌ تحصیلات‌ و انجام‌ تعهدات‌ گواهینامه‌ كارشناسی‌موردتاییدوزارت‌علوم‌، تحقیقات‌ وفناوری‌ اعطاء می‌گردد. 12-دانشجویانی كه سال اول تحصیل خود را با موفقیت سپری نمایند به استخدام وزارت اطلاعات درخواهند آمد. 13- پذیرفته‌شدگان دانشكده اطلاعات می‌توانند با سپردن تعهد ، خدمت دوران سربازی را در وزارت اطلاعات طی كنند.

دانشكده اطلاعات در یك نگاه

نهال دانشكده اطلاعات در سال 1365 به دست باغبان علم و معرفت (مقام عظمای ولایت) كاشته شد و امروز مبدل به درختی تنومند شده است كه به راستی مصداق كلمه طیبه‌ای است كه تاكنون به آموزش و تربیت هزاران افسر اطلاعاتی پرداخته است. افتخار دانشكده اطلاعات را می‌توان در چند نكته اصلی و بنیادین خلاصه نمود:

الف) توكل به خداوند و اخلاص در عمل براساس حدیث قدسی كه می‌فرماید «اولیایی تحت قبایی لایعرفهم غیری» و حدیث منقول از پیامبر اعظم(ص) كه می‌فرماید «احب االعباد الی الله الاتقیاء الاخضیاء» و نیز فرمایشات گوهربار امام راحل(س) كه بارها به سربازان گمنام امام زمان(عج) می‌فرمودند كه می‌توان آن را در بیت ذیل از خود ایشان خلاصه نمود:

عاشقان روی جانان جمله بی‌نام و نشان‌اند
نامداران را هوای او دمی بر سر نیاید

از این رو شیرازه معرفتی خدمت در عرصه جهاد علمی در دانشكده اطلاعات، خدمت به خلق خدا تنها در نظر و منظر خالق می‌باشد.

ب) جهاد علمی برای پی افكندن بنیان اطلاعات حرفه‌ای بومی. با توجه به مختصات اطلاعاتی دنیای امروز غالب سرویس‌های اطلاعاتی خصوصا در جنوب با اتكای به یك یا چند سرویس اطلاعاتی در شمال راه‌اندازی و در عرصه آموزش و پژوهش اطلاعاتی كه از امور بسیار پیچیده و چندوجهی می‌باشد تحت نظارت اداره می‌شوند؛ لكن اطلاعات ج.ا.ا منزه از این گونه وابستگی‌ها و صرفا با اتكای به قدرت لایزال الهی و خودباوری و محقق ساختن فعل خواستن، توانستن است وارد عرصه جنگ اطلاعاتی با قدرت‌های به مراتب بزرگ‌تر و چند برابر شده است (جنگ اطلاعات نامتقارن)، آموزش و پژوهش اطلاعاتی نیز از این امر مستثنی نبوده و نیست. تلاش شبانه روزی و مجاهدت خاموش علمی در اخذ آخرین دستاوردهای علم اطلاعات از یك سو و اتكای مضاعف بر تجارب اطلاعاتی كه محصول مبارزه با صدها توطئه اعم از جنگ خیابانی، كودتا، ترور، جاسوسی، خرابكاری، اغتشاش و... در حوزه پدافندی در كنار طراحی‌های اطلاعاتی و عملیاتی در حوزه آفندی مجموعه بی‌بدیلی از دانشكده اطلاعات به وجود آورده است كه به اعتراف دوست و دشمن بنیان مرصوصی است كه تاكنون توانسته است هزاران تن از كارشناسان اطلاعاتی و ضداطلاعاتی كشور اعم از جامعه اطلاعاتی و وزارت اطلاعات را آموزش داده و با مجهز نمودن آنها به علم جدید بومی اطلاعاتی بیش از گذشته در راه دفاع از آرمان‌ها، اهداف و ارزش‌های انقلاب اسلامی و نظام مقدس ج.ا.ا جان بركف آماده دفاع باشند.

در كنار آموزش، پژوهش‌های اطلاعاتی نیز به دلیل چندوجهی بودن، حرفه‌ای بودن، میان رشته‌ای بودن و... كه از پیچیده‌ترین نوع تحقیقات قلمداد می‌گردند، در دستور كار قرار گرفته و محصول آن تاكنون هزاران پایان‌نامه در دوره‌های كارشناسی و كارشناسی ارشد، تدوین كتب و جزوات اطلاعاتی، همایش و سخنرانی‌های علمی، ترجمه متون اطلاعاتی مرجع و... با جهت‌گیری سه‌گانه پژوهش در خدمت آموزش، پژوهش در خدمت ماموریت‌های اطلاعاتی و پژوهش در خدمت توسعه و گسترش حوزه اطلاعات بوده است.

ج) دانشكده اطلاعات براساس «سازمانی استراتژی محور» تلاش می‌كند تا با برنامه‌ریزی مدون در جهت رفع نیازهای اطلاعاتی و ضداطلاعاتی كشور گام بردارد. از این رو چشم‌انداز دانشكده «توسعه جایگاه آموزشی و پژوهشی در جامعه اطلاعاتی كشور، افزایش ارتباطات آموزشی و پژوهشی و تحقق نهضت نرم‌افزاری علمی در حوزه‌های اطلاعاتی و ضداطلاعاتی» می‌باشد. رسالت دانشكده نیز «تربیت نیروی انسانی متخصص، تولید ادبیات بومی و انجام پژوهش‌های بنیادین و كاربردی در حوزه اطلاعات و ضداطلاعات» است. ضمنا دانشكده اطلاعات به تدوین استراتژی‌های سه‌گانه ذیل پرداخته و برنامه‌های سالیانه خود را بر این اساس تنظیم می‌نماید:
1 ــ ارتقای سطح كیفی آموزش در مقاطع چهارگانه و گسترش تحصیلات تكمیلی.
2 ــ تقویت بنیه پژوهشی و تحقیقاتی در خدمت نیازمندی‌های بالفعل و بالقوه اطلاعاتی كشور.
3 ــ تشكیل پژوهشكده اطلاعات برای تحقق نهضت نرم‌افزاری علمی در حوزه اطلاعات و ضداطلاعات.

نحوه استخدام:

وزارت اطلاعات مامورینی را در دانشكده اطلاعات پذیرش می كند كه شرایط زیر را دارا باشند(شرایط بسیار مهم)

1)بالا بودن سطح هوشی و بدنی.

2)نداشتن سو سابقه و دستگیری قضایی.

3)عضویت نداشتن فرد و اقوام درجه یك در سازمان های ضد امنیت ملی و سیاسی.

4)بینش سیاسی.

5)نظم پذیری و اطاعت از دستور فرماندهی.

6)تابعیت ایران و پذیرفتن رهبری ایران.

7)آشنا بودن و مسلط بودن به حداقل دو زبان خارجی.

8)آشنایی كار با كامپیوتر.

در بسیاری از موارد شما باید معرف نیز داشته باشید كه معمولا ماموران اطلاعات از بین خود انتخاب می كنند.اما در ارتش و نیروی انتظامی اینطور نیست
طبقه بندی: اخباروزارت اطلاعات،
[ جمعه 4 فروردین 1391 ] [ 02:00 ب.ظ ] [ سرباز گمنام امام زمان(عج) ]
نمایش نظرات 1 تا 30
درباره وبلاگ

این وبلاگ جهت مقابله با وبلاگهاوسایت هایی که هدف بد جلوه نشان دادن بسیج وبسیجی وسپاه وسپاهی را دارند راه اندازی شده است.امید است بایاری شما به اهداف این وبلاگ دست یابیم.
___________________________
کسانی که قصد همکاری دارند می توانند به من ایمیل بزنند.(فقط در زمینه وبلاگ)
vaja00313@gmail.com
یاعلی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
1
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
                    1